Облік робочого часу в транспортній компанії

Облік робочого часу в транспортній компанії забирає багато часу і сил?

Ще б пак. Половина співробітників — водії та експедитори — знаходяться постійно в роз'їздах, інша ж — диспетчери, бухгалтера, логісти — проводить цілий день за комп'ютером. Тому очевидно, що вести облік робочого часу офісних і мобільних співробітників з використанням одного і того ж методу контролю не представляється можливим.

Доручіть контроль за мобільними співробітниками супутникових систем моніторингу, з якими Ви будете знати про переміщення транспортних засобів і підвищите безпеку водіїв, пасажирів і вантажів.

Контроль же за офісним персоналом доручіть системі обліку робочого часу Yaware.TimeTracker. З її допомогою ви дізнаєтеся, наскільки ефективно Ваші співробітники, які працюють за комп'ютером, виконують свої робочі обов'язки й наскільки сумлінно дотримуються робочого графіка і дисципліни.

transport

Принцип роботи системи обліку робочого часу Yaware.TimeTracker

Система встановлюється на комп'ютери співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати. З Yaware.TimeTracker Ви можете вести облік робочого часу диспетчерів, менеджерів, бухгалтерів, фінансистів, юристів, логістів та інших співробітників.

Yaware.TimeTracker автоматично запускається у вказаний Вами час і фіксує активність співробітників за комп'ютером протягом робочого дня, дозволяючи Вам при цьому контролювати роботу персоналу в режимі реального часу.

Система збирає інформацію про те, наскільки ефективно Ваші співробітники використовують робочий час: загальна кількість відпрацьованих годин, час початку / кінця робочого дня, кількість перерв і їх тривалість; фіксує, якими програмами, додатками та сайтами користувалися співробітники й наскільки продуктивною є робота з даними ресурсами відповідно до їх робочих обов'язків.

Готові звіти про діяльність співробітників за комп'ютером Ви отримуєте на свій email або аналізуєте дані онлайн, у своєму особистому кабінеті.

Почати користуватися Yaware.TimeTracker дуже просто

 • Зареєструйтеся
  Зареєструйтеся
 • Встановіть сервіс на комп'ютери співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати
  Встановіть сервіс на ПК персоналу
 • Налаштуйте сервіс
  Налаштуйте сервіс
 • Аналізуйте готові дані
  Аналізуйте готові дані

Як налаштувати систему обліку робочого часу

Вкажіть режим роботи Yaware.TimeTracker

При першій установці Yaware.TimeTracker на комп'ютери співробітників Вам необхідно вказати, який: прихований або явний контроль Ви хочете вести за їх діяльністю. Для цього поставте відповідну позначку в налаштуваннях. Працюючи в прихованому режимі, Yaware.TimeTracker не створює іконки в системному треї та нічим не видає свою присутність. Тобто співробітники не дізнаються, що Ви контролюєте їх діяльність і працюватимуть як і раніше. Це дозволить Вам об'єктивно оцінити продуктивність персоналу і сумлінність у виконанні робочих обов'язків кожного з них.

Категоризируйте ресурси

Ви можете налаштувати продуктивність використання програм, додатків та сайтів як для цілого відділу, так і для конкретного працівника.

Ресурси, які знадобляться Вашій співробітнику для виконання поставлених завдань, віднесіть в категорію “Продуктивно”; які не потрібні й лише знижують продуктивність праці — в категорію “Непродуктивно”; ресурси, використання яких не приносить шкоди компанії та не впливає на ефективність роботи персоналу, можете віднести до категорії “Нейтрально”.

Варто відзначити, що одні й ті ж програми й сайти будуть мати різну продуктивність використання для співробітників, які займають різні посади.

Налаштуйте графік моніторингу роботи за комп'ютером

У Ваших співробітників різний графік роботи? Для Yaware.TimeTracker — це не перешкода. Ви можете вести облік робочого часу персоналу цілодобово або в чітко встановлені години.

Налаштуйте графік моніторингу роботи за комп'ютером для конкретного співробітника або цілого відділу.

Наприклад, для менеджера по роботі з клієнтами, секретаря, бухгалтера і логіста встановіть графік моніторингу з 9.00 до 18.00; для диспетчерів, які працюють в нічну зміну — з 22.00 до 6.00; для співробітників, що працюють за вільним графіком — цілодобовий моніторинг.

налаштування моніторингу

Налаштуйте графік отримання звітів

У Yaware.TimeTracker Ви можете отримувати щоденні, щотижневі та щомісячні звіти про продуктивність роботи співробітників за комп'ютером.

Вкажіть, як часто Ви хочете отримувати звіти, аналізуйте готові дані у вигляді графіків і таблиць і своєчасно приймайте управлінські рішення.

звіти на пошту

Облік робочого часу в транспортній компанії: вигоди від його ведення

Автоматичний облік часу співробітників за комп'ютером

З Yaware.TimeTracker Вам не доведеться стежити за співробітниками й витрачати час на те, щоб вручну заповнювати журнали звітності по їх робочій діяльності.

З системою обліку робочого часу Ви будете знати, чим займаються Ваші співробітники в робочий час, витрачаючи при цьому мінімум зусиль на збір та аналіз даних.

Визначте реальну завантаженість персоналу

З Yaware.TimeTracker Ви дізнаєтеся, чим займаються співробітники за комп'ютером і наскільки продуктивно використовують відведений для роботи час.

Система покаже наскільки Ваші співробітники завантажені роботою, а також що заважає їм своєчасно виконувати поставлені завдання і досягати плани компанії. Спираючись на дані Yaware.TimeTracker Ви зможете ефективніше планувати робочу діяльність персоналу.

Покращіть продуктивність роботи співробітників

З Yaware.TimeTracker Ваші співробітники будуть відповідальніше ставитися до дотримання робочого графіка і трудової дисципліни. Скоротиться кількість запізнень і передчасних відлучень додому, менше часу працівники будуть витрачати на чаювання і перекури, до мінімуму зведеться використання комп'ютера та інтернету в особистих цілях.

Все це, безсумнівно, призведе до того, що співробітники будуть більше часу витрачати на роботу і рішення робочих завдань, а отже, підвищиться, і особиста продуктивність, і продуктивність всієї компанії.

Дисциплінуйте персонал

Співробітники, знаючи, що за їх робочою діяльністю ведеться постійний контроль, будуть сумлінніше ставитися до своїх робочих обов'язків.

Доведено, що використання Yaware.TimeTracker дисциплінує співробітників навіть без застосування штрафних санкцій.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!

Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.

Дякуємо за реєстрацію

Виконується вхід до вашого профілю ...

loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Ваші ідеї / пропозиції

У Вас є ідеї, як зробити сервіс ще кориснішим для Вас? Напишіть нам. Давайте разом зробимо сервіс ще кращим!

Дякуємо, що ділитеся своїми ідеями і допомагаєте нам стати кращими!
Подивитися всі ідеї можна на порталі ідей

Напишіть коротко суть ідеї
 *
Вкажіть вашу електронну пошту
 *
Розпишіть ідею або пропозицію більш детально
 *
ajax-loader

Наш сайт доступний для вас такою мовою: українська

Бажаєте переключити мову сайту?

Так, перейти на українську