Контроль робочого часу співробітників роздрібної мережі

Контроль робочого часу співробітників роздрібної мережі доставляє Вам чимало клопоту? Вам знайомі проблеми, що виникають при організації та контролі робочого часу персоналу? Адже, напевно, періодичне невиконання планів, порушення графіка і трудової дисципліни не чужі й для Ваших працівників.

Один співробітник в робочий час багато говорить телефоном, другий — читає новини та сидить в соц. мережах замість заповнення необхідної документації, а третій наразі підшукує нову роботу. Щоб уникнути подібних порушень — встановіть Yaware.TimeTracker.

Сервіс дозволить Вам вести контроль робочого часу співробітників різних відділів магазину, а також працівників всієї торгової мережі. При цьому Вам не доведеться переїжджати з однієї торгової точки в іншу, досить мати доступ до інтернету, щоб проаналізувати дані онлайн.

retailers

Принцип роботи онлайн-сервісу Yaware

Сервіс встановлюється на комп'ютери менеджерів, логістів, бухгалтерів, маркетологів, фінансистів, адміністраторів та інших працівників.

Yaware.TimeTracker запускається автоматично і моніторить діяльність персоналу протягом робочого часу, дозволяючи Вам контролювати їх роботу в режимі онлайн.

Сервіс збирає наступну інформацію про роботу за комп'ютером: час початку/кінця робочого дня кожного співробітника і їх фактичний час роботи; програми, програми та сайти, а також продуктивність їх використання.

Ви отримуєте готові звіти про роботу персоналу у вигляді зручних графіків та таблиць на свій email або ж аналізуєте дані онлайн у своєму особистому кабінеті.

Почати користуватися Yaware.TimeTracker дуже просто

 • Зареєструйтеся
  Зареєструйтеся
 • Встановіть сервіс на комп'ютери співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати
  Встановіть додаток на комп'ютери співробітників
 • Налаштуйте сервіс
  Налаштуйте системи для відділів / компаній
 • Аналізуйте готові дані
  Аналізуйте готові дані: графіки, звіти

Як налаштувати сервіс для контролю співробітників роздрібної мережі

Виберіть режим роботи сервісу

Ви можете використовувати Yaware.TimeTracker як в прихованому, так і в явному режимі. Вкажіть режим роботи сервісу під час установки його на комп'ютери співробітників. Ви в будь-який момент зможете перейти від прихованого до явного обліку робочого часу персоналу.

Наприклад, протестуйте Yaware.TimeTracker в прихованому режимі й оцініть ефективність роботи персоналу. Потім повідомте співробітникам про наявність сервісу і перейдіть до явного моніторингу їх діяльності за комп'ютером.

Категоризируйте ресурси

Вкажіть, використання яких програм, додатків та сайтів буде продуктивним для Ваших працівників відповідно до робочих обов'язків, а будь нейтральним або непродуктивним.

Наприклад, якщо бухгалтеру для роботи потрібні 1С і Excel, віднесіть ці програми в категорію “продуктивно”. Відповідно соціальні мережі, новинні сайти й інші розважальні ресурси додайте в категорію “непродуктивно”.

У Yaware.TimeTracker Ви можете категоризувати ресурси як для конкретного співробітника, так і для цілого відділу. Тому установка не займе у Вас багато часу. До того ж, частина ресурсів вже має свою категорію продуктивності.

Надайте співробітникам доступ до особистої статистики (при явному використанні сервісу)

Ваші співробітники зможуть самостійно аналізувати ефективність своєї роботи, будуть ретельніше планувати робочий день і раціональніше використовувати робочий час.

Ви зможете уникнути конфліктів при вирішенні спірних питань. Адже і Ви, і співробітники, будете оперувати об'єктивними, реальними даними.

Увімкніть скріншоти екрану

Хочете мати повну картину того, що відбувається в роздрібній мережі? Увімкніть функцію зняття скріншотів екранів співробітників.

Так Ви не тільки отримаєте перелік використовуваних ресурсів, а й побачите, чим конкретно зайняті Ваші співробітники під час Вашої відсутності, над вирішенням яких завдань працюють і якими програмами користуються.

знімки екрану

Налаштуйте графік отримання звітів

Вкажіть, як часто Ви хочете отримувати звіти про діяльність співробітників за комп'ютером: кожен день або раз в день / тиждень / місяць.

Звіти про продуктивність роботи персоналу будуть надходити до Вас у вигляді зручних графіків та таблиць. Тому аналіз даних не займе у Вас багато часу.

звіти на пошту

Облік робочого часу в ІТ-компанії: вигоди для Вас

Оцініть рівень кваліфікації

Ви дізнаєтеся, чому одні співробітники день у день показують хороші результати роботи, а іншим, на жаль, похвалитися нічим.

Причин, за якими співробітники не справляються з поставленими завданнями, може бути багато. Наприклад, велика завантаженість персоналу, відсутність у працівників необхідних знань і навичок, а також банальне ухиляння від роботи.

Запобігайте витоку кадрів

Якщо хтось із Ваших співробітників підшукав собі нову роботу і хоче покинути Вас, Ви дізнаєтеся про це не в момент звільнення, а заздалегідь. Це дозволить Вам вчасно підшукати нового працівника на посаду і знизити негативні наслідки звільнення співробітника на результат досягнення планів.

Якщо працівник регулярно відвідує сайти з працевлаштування, можливо, це сигнал тривоги.

Дисциплінуйте співробітників

Співробітники, знаючи, що Ви ведете облік їх робочого часу, сумлінніше будуть ставиться до дотримання робочого графіка. Вони перестануть спізнюватися на роботу, скоротиться і кількість їх виходів на перекури й чаювання. Адже про кожне відлучення Ви безсумнівно дізнаєтеся.

Доведено, що використання сервісу для обліку робочого часу дисциплінує співробітників навіть без застосування до них штрафних санкцій.

Підвищите якість обслуговування клієнтів

Оскільки застосування сервісу Yaware.TimeTracker веде до підвищення ефективності роботи співробітників, а також до зміцнення їх робочої дисципліни, це позитивно позначиться на якості їх роботи. І, як наслідок, на обслуговуванні клієнтів і репутації Вашої компанії.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!

Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.

Дякуємо за реєстрацію

Виконується вхід до вашого профілю ...

loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Ваші ідеї / пропозиції

У Вас є ідеї, як зробити сервіс ще кориснішим для Вас? Напишіть нам. Давайте разом зробимо сервіс ще кращим!

Дякуємо, що ділитеся своїми ідеями і допомагаєте нам стати кращими!
Подивитися всі ідеї можна на порталі ідей

Напишіть коротко суть ідеї
 *
Вкажіть вашу електронну пошту
 *
Розпишіть ідею або пропозицію більш детально
 *
ajax-loader

Наш сайт доступний для вас такою мовою: українська

Бажаєте переключити мову сайту?

Так, перейти на українську