ЗМІ про нас

Forbes

Розробляти Yaware.TimeTracker почали в 2009 році, а в лютому 2011-го з'явилися перші клієнти. Рік по тому програму встановили майже на 400 комп'ютерів в тиждень. Більшість закачувань доводиться на безкоштовну персональну версію, але кількість бізнес-акаунтів стабільно зростає: в кінці січня їх налічувалося більше 500.

Читати повністю

AIN

AIN.UA назвав кращі інтернет-стартапи, які були створені в Україні в минулому році. П'ятірку кращих проектів визначила експертна рада, до складу якої входили топ-менеджери українських інтернет-компаній, опитаних підприємців та профільних інвесторів (зі складом можна ознайомитися за посиланням). Для того, щоб проект міг вважатися дійсно одним з кращих стартапів в Україні, він повинен помітно виділятися на тлі потенційних конкурентів і мати дійсно хороші перспективи для розвитку.

Читати повністю

Генеральний Dиректор - ми пропонуємо не просто журнал, ми пропонуємо рішення для Вашого бізнесу

Генеральний Dиректор

Хмарні технології привнесли інновації в, здавалося б, тривіальну сферу – облік робочого часу. Про те, що турбує сьогодні роботодавців і як збільшити ефективність бізнесу з мінімальними вкладеннями, розповіли виданню «Генеральний Dиректор» розробники онлайн-сервісу Yaware.TimeTracker – Руслан Савчишин та Олег Череватий.

Читати повністю

j

Журнал “Банкиръ”

Дослідження підтверджують, що майбутнє в питанні розширення клієнтської бази банків, економії первинних інвестицій і поточних витрат — за хмарними технологіями. Інфраструктурні проблеми, брак електроживлення, місця для розміщення обладнання, персоналу для обслуговування великого IT-парку, впровадження зручної основи для розміщення середовища розробки і тестування бізнес-додатків — ось проблеми, які допомагає вирішити «хмара».

Читати повністю

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!

Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.

Дякуємо за реєстрацію

Виконується вхід до вашого профілю ...

loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Ваші ідеї / пропозиції

У Вас є ідеї, як зробити сервіс ще кориснішим для Вас? Напишіть нам. Давайте разом зробимо сервіс ще кращим!

Дякуємо, що ділитеся своїми ідеями і допомагаєте нам стати кращими!
Подивитися всі ідеї можна на порталі ідей

Напишіть коротко суть ідеї
 *
Вкажіть вашу електронну пошту
 *
Розпишіть ідею або пропозицію більш детально
 *
ajax-loader

Наш сайт доступний для вас такою мовою: українська

Бажаєте переключити мову сайту?

Так, перейти на українську