Наші партнери

Ми працюємо над розвитком нашої партнерської мережі. На даний момент вже зареєстровані партнери в таких регіонах і обласних центрах

Київ

terrasoft

Група компаній Terrasoft – розробник програмного забезпечення корпоративного класу, в першу чергу відома як виробник систем класу CRM і Service Desk. Крім розробки програмних продуктів Terrasoft займається ІТ-консалтингом і реалізує комплексні проекти з впровадження CRM-стратегії і автоматизації підприємств.

Адреса: Terrasoft, 03118, Київ, пр-т. Краснозвездный, 115-А
Телефон: +38 (044) 363 31 33

Sky Soft Technology – аутсорсингова компанія з європейським досвідом, що спеціалізується на IT-консалтингу, а також впроваджує ряд унікальних соціальних проектів і B2B рішень. Місія компанії – сучасний ринок зовнішнього обслуговування, що відповідає світовим стандартам. Мета – оптимізація бізнес-процесів і підвищення ефективності роботи клієнтів.

Адреса: Київ, вул. Народного Ополчения, 1, оф. 612
Телефон: +38 (044) 221 56 67

Isaac Pintosevich Systems – тренінгова компанія Іцхака Пінтосевича, що займається розробкою систем розвитку особистості та бізнесу. Іцхак Пінтосевич – експерт в Системному розвитку Особистості та Бізнесу, автор 10 книг, серед яких бестселер «Дій! 10 Заповідей Успіху».

Адреса: Київ, вул. Щекавицька, 30/39, оф.124
Телефон: +38 (044) 233 78 02

Бізнес студія BogushTime була створена в Україні в 2009 році відомим бізнес-тренером, експертом міжнародного рівня в галузі управління часом Людмилою Богуш-Данд. Єдина українська компанія, яка спеціалізується на організації та проведенні тренінгів з управління часом і делегування.

Адреса: Київ, вул.Марини Раскової, 11, корпус А, оф.313-315
Телефон: +38 (044) 599-1950, 599-0424

Visotsky Consulting Kiev – експерт в галузі управління малим і середнім бізнесом. Головний продукт компанії – ‘Школа Власників Бізнесу'. Це консалтинговий проект по впровадженню системи управління в бізнесі, що діє, яка включає організуючу схему, систему вимірювання результатів, фінансове планування, стратегічне управління, систему нарад і координацій на всіх рівнях.

Адреса: Київ, вул.Велика Васильковська, 65, оф. 367
Телефон: +38 095 214 50 48, +38 098 677 38 67

Компанія MIDOT – світовий лідер в розробці інноваційних рішень для оцінки благонадійності, організаційної прихильності і операційних ризиків персоналу на роботі. Співробітники, прийняті на роботу з використанням оцінки MIDOT, є найбільш успішними і не потрапляють в число порушників і зловмисників.

Адреса: Київ, вул. Марини Раскової 23, 2 пов.
Телефон: +38 (044) 517 22 00

Консалтингова компанія «Ключ» надає послуги тайм-коучингу для керівників і команд, професійно вирішує питання підбору і навчання персоналу, допомагає керівникам у формуванні та розвитку бізнес-команд. Фахівці професійно займаються HR-консалтингом з 2000 року. Реалізовано успішні консалтингові проекти для компаній України і країн СНД (Казахстан, Киргизія, Росія).

Адреса: Київ
Телефон: +38 095 214 50 48, +38 098 677 38 67

SICGroup – одна з провідних компаній з надання різних консалтингових послуг на території України і країн СНГ. Наша компанія є потужною командою фахівців-професіоналів: політологів, юристів, соціологів, PR-менеджерів і маркетологів.

Ми пропонуємо ефективні рішення, перевірені роками практики, але в той же час залишаємося відкритими для інновацій і передових технологій. SICGroup пропонує широкий спектр послуг в таких сферах: Mysteryshopping ( “Таємний Покупець”), юридичні послуги, соціологічні дослідження, політичне консультування, рекламні послуги. SICGroup пропонує якісні послуги BTLі Event-маркетингу: організацію та проведення презентацій, промо-акцій, конференцій, флеш-мобов, вечірок і концертів – весь комплекс найбільш ефективних інструментів для просування товару або послуги і створення позитивного (сприятливого) іміджу компанії.

Адреса: Київ, вул. Артема, 33-Б
Телефон: +38 (044) 484 39 63, +38 (044) 227 94 20, +38 (063) 938 28 29

Tucha (Україна) – провайдер хмарних сервісів, який замінює апаратне забезпечення компанії їх хмарними аналогами, коли користувачі і сисадміни за допомогою тих же пристроїв введення-виведення і тонких клієнтів працюють не з «залізом», розташованим безпосередньо в офісі, а з його програмним втіленням на серверах, встановлених в надійних європейських дата-центрах. Там же безпечно зберігаються всі дані. Основними вигодами використання Tucha є економія часу і коштів, захищеність даних, масштабованість ресурсів і мобільність користувачів.

Адреса: Київ, вул. Княжий затон, 21, оф.14
Телефон: +38 (044) 583-5-583

Бізнес Школа КРОК (BSK) – структурний підрозділ Університету економіки та права «КРОК». Основна мета створення BSK Університету — визначення і освоєння нових напрямків розвитку сучасного бізнесу. BSK – один з визнаних лідерів, який позиціонується у вітчизняному та світовому середовищі бізнес-освіти як навчальний і дослідницький підрозділ Університету. Школа орієнтується на рішення проблем бізнес-партнерів, надання клієнтам максимально комфортного комплексу послуг, який сприяє просуванню їх бізнесу. Навчальна мета діяльності BSK – сприяння в наданні високоякісної бізнес-освіти за низкою навчальних програм, зокрема за програмою МВА для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр бізнес-адміністрування ».

Компанія SoftiCo є одним з провідних національних дистриб'юторів програмного забезпечення в корпоративному сегменті. На сьогодні в портфелі вендорів компанії більше 500 виробників програмного забезпечення. “Софтіко” має унікальні партнерські статуси у таких виробників, як: Microsoft, Kaspersky Lab, Bitdefender, ESET, Dr.Web, ABBYY, VMware, Adobe, Autodesk, Corel, Symantec, AVG і інші.

Адреса: Компанія Софтико; 03150, м. Київ, вул. Малевича (Боженко) 86-Е
Телефон: 0 800 75-01-34

Одеса

На даний момент Netpeak ™ – це одна з найбільших студій інтернет-маркетингу і лідер ринку України. Серед клієнтів студії — безліч порталів, інтернет-магазинів, UGC-проектів – найпопулярніших сайтів у своїх тематиках.

Тернопіль

Компанія ‘Акорд' має 10 річний досвід роботи в області продажів атозапчастин на японські та корейські автомобілі. Завдання з розвитку клієнтської бази та постійного збільшення об'єму торгівлі, вирішуються за рахунок пошуку партнерів за кордоном, що пропонують більш цікаві й системні форми співпраці, що дають можливість запропонувати кінцевому споживачеві оптимальні ціни та належну якість обслуговування.

Адреса: ‘Аккорд' – інтернет-магазин автозапчастин; 46016, м. Тернопіль, вул. Морозенка 5а
Телефон: +38 (0352) 43-44-21, +38 (096) 389-7-389

Харків

Студія інтернет-маркетингу Fresh IT розробляє комплексні рішення для бізнесу по зростанню продажів, впізнаваності бренду, досліджень та аналізу ринку, зростання лояльності клієнтів. Студія Fresh IT надає послуги в області комплексного інтернет-маркетингу: – Розробка сайтів;
– Пошукове просування;
– Просування за допомогою контекстної і медійної реклами; – Просування в соціальних мережах;
– Web-аналітика;
– Юзабіліті дослідження;
– Розробка стратегії позиціонування в інтернеті;
– Консалтинг в процесі рекрутингу;
– Консалтинг при створенні штатного відділу інтернет-маркетингу;
– Консалтинг на етапі розробки web-сайтів.

Адреса: Студія інтернет-маркетингу Fresh IT; 61145, м. Харків, вул. Космічна 21, офіс 1005
Телефон: +38 (057) 761-30-08, +38 (057) 701-43-81

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!

Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.

Дякуємо за реєстрацію

Виконується вхід до вашого профілю ...

loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Ваші ідеї / пропозиції

У Вас є ідеї, як зробити сервіс ще кориснішим для Вас? Напишіть нам. Давайте разом зробимо сервіс ще кращим!

Дякуємо, що ділитеся своїми ідеями і допомагаєте нам стати кращими!
Подивитися всі ідеї можна на порталі ідей

Напишіть коротко суть ідеї
 *
Вкажіть вашу електронну пошту
 *
Розпишіть ідею або пропозицію більш детально
 *
ajax-loader

Наш сайт доступний для вас такою мовою: українська

Бажаєте переключити мову сайту?

Так, перейти на українську