Шановний колего!
Дякуємо за інтерес до сервісу Yaware.TimeTracker.

Компанія “Yaware” зацікавлена ​​в об'єднанні наших напрацювань і досягнень для спільного успіху! Досить конкурувати — давайте співпрацювати в тому, що ми вміємо робити найкраще!

Якщо ви:

 • ІТ-фахівець, який консультує або встановлює ПО у своїх клієнтів,
 • компанія, яка займається автоматизацією і поліпшенням бізнес-процесів в будь-якому виді бізнесу,
 • автор блогу або тематичного ресурсу, який знайомить читачів з досягненнями в ІТ-індустрії, новими методами ведення бізнесу, об'єднуючи прихильників новітніх технологій,

приєднуйтесь до партнерської програми Yaware.TimeTracker!

Якщо Ви є розробником ІТ-продуктів, суміжних з Yaware.TimeTracker, ми будемо раді розглянути можливість спільного просування або інтеграції.

Скільки можна заробляти?

Ми пропонуємо партнерам від 20% винагороди з продажів.
Детальніше про систему партнерської винагороди.

Яка форма партнерського співробітництва Вам підійде?

Індивідуальний партнер

Рекомендуйте Yaware.TimeTracker знайомим, клієнтам, партнерам по бізнесу, отримуйте стабільний додатковий дохід.

Ця форма партнерства ідеально підійде, якщо у Вас є контакти в бізнес-середовищі, Ваша робота пов'язана з обслуговуванням корпоративних мереж, ІТ-конслатингом. Знаючи про потреби колеги, клієнта, Ви зможете порекомендувати йому якісне рішення, отримати його подяку і нашу партнерську винагороду. щоб стати індивідуальним партнером, достатньо зареєструватися в партнерській програмі на сайті. У особистому кабінеті Ви знайдете партнерське посилання, зможете запросити купон-код зі знижкою до 10%, щоб додатково стимулювати клієнтів.

Зареєструватися

Інформаційний партнер

Заробляйте, розповсюджуючи інформацію про Yaware.TimeTracker. Розмістіть огляд, статтю чи банер на власному сайті/блозі з партнерським посиланням і отримуйте винагороду зі всіх оплат клієнтів, що перейшли за Вашим посиланням.

Якщо у Вас є блог або сайт, тема яких пов'язана з підвищенням ефективності, управлінням, розвитком бізнесу, Ви можете отримувати стабільний пасивний дохід, просто розмістивши інформацію про Yaware.TimeTracker. Найефективніше працюють серії статей, стаття і банер в комплексі. Якщо у Вас є активні акаунти в соц.мережах – це ще один чудовий спосіб привернути потенційних клієнтів. Щоб стати Інформаційним партнером, просто зареєструйтеся в партнерській програмі. В особистому кабінеті Ви знайдете банери та кнопки різноманітних форматів та розмірів, зможете обрати оптимальний варіант. Всі банери, кнопки вже містять Ваше реферальне посилання.

Почніть заробляти просто зараз!

Зареєструватися

Компанія-партнер

Ваша компанія займається системною інтеграцією, консультує, обслуговує ІТ-системи, продає програмне забезпечення? Запропонуйте своїм клієнтам більше! Yaware.TimeTracker якісно доповнить пакет Ваших послуг або стане додатковим джерелом прибутку.

Цей вид партнерства передбачає активне просування Yaware.TimeTracker клієнтам Вашими співробітниками – відділом продажу, консультантами, Call-центром. Ми пропонуємо комплексну підтримку:

 • презентація можливостей сервісу Yaware.TimeTracker Вашим співробітникам у  форматі вебінару;
 • консультації по веденню переговорів про покупку Yaware.TimeTracker;
 • інформаційні матеріали для клієнтів (презентації, тексти розсилок).

Перший етап співробітництва – Ваша реєстрація в партнерській програмі. Після цього з Вами зв'яжеться наш співробітник для обговорення всіх деталей і підписання угоди.

Зареєструватися

Регіональний партнер

Регіональний партнер займається продажем Yaware.TimeTracker у географічно визначеному регіоні – області, групі областей. Переваги Регіонального Партнера – це можливість бути першим на новому ринку, а також стати Ексклюзивним Партнером при досягненні визначених результатів.

Ексклюзивний партнер веде всі продажі у регіоні та отримує високу винагороду від Yaware.

Детальніше

Національний партнер

Національний партнер займається продажем Yaware.TimeTracker в окремій країні чи групі країн. При досягненні визначеної кількості продажів, він отримує статус Ексклюзивного, тобто всі продажі в країні проходять через нього і він отримує по ним комісію. Партнер отримує високу винагороду від “Яваре”.

Детальніше

Маркетинговий партнер

Запрошуємо Компанії, які працюють в сфері b2b, об'єднати зусилля і можливості для просування наших продуктів.

Спільне просування включає:

 • проведення перехресних розсилок
 • обмін пропозиціями партнерів на сайтах і в соціальних мережах.
 • проведення сумісних вебінарів

Маєте ще ідеї? Давайте обговоримо їх якомога швидше.

Зареєструватися

Технологічний партнер

Ми раді розглянути пропозицію інтеграції від компаній, які займаються розробкою і впровадженням ІТ-рішень для підвищення ефективності бізнесу.

Якщо Ваша місія співзвучна з нашою – “Створювати найкраще програмне забезпечення і забезпечувати найкращий клієнтський сервіс для підвищення ефективності роботи компаній будь-якого розміру.”,- ми завжди знайдемо спільну тему для розробки і просування. Присилайте свої ідеї, діліться напрацюваннями – ми обов'язково їх розглянемо і створимо з Вами щось незвичайне, нове, корисне, що буде цікаве світові.

Зареєструватися

Переваги партнерської програми Yaware.TimeTracker

 • Ми завжди готові проконсультувати, спільно підібрати оптимальний спосіб продовження співпраці, вигідну фінансову схему.
 • Підтримка партнерів включає навчання менеджерів з продажу партнера, вебінари.
 • Завжди готові розглянути від партнерів пропозиції, які збільшать кількість клієнтів Yaware.TimeTracker.

Якщо Ви ще не знаєте, яка форма співпраці Вам підходить, ми допоможемо підібрати оптимальний вид партнерства.
Після Вашої реєстрації ми з Вами зв'яжемося, обговоримо всі можливості і відповімо на питання.

У Вас є питання? Ознайомтеся з відповідями на найчастіші питання про партнерську програму.

Ми завжди готові вислухати Ваші пропозиції щодо співпраці. Є ідеї — напишіть нам.