Контроль робочого часу співробітників сфери продажів

Контроль робочого часу співробітників сфери продажів — справа не з легких.

Багато співробітників сфери продажів, наприклад, менеджери з продажу й аккаунт-менеджери працюють по бонусної системи оплати праці. Але навіть це не може гарантувати керівнику отримання бажаного доходу і виконання місячного / квартального плану.

І справа тут не тільки в тому, що співробітники несумлінно ставляться до виконання своїх робочих обов'язків, хоча, безумовно, є і такі. Справа в іншому. Часом співробітники так захоплені “гонкою” за бонуси, що не помічають, що прийоми, які раніше працювали й приносили бажаний ефект вже не діють на клієнтів.

Yaware.TimeTracker — Ваш незамінний помічник. Сервіс допоможе Вам не тільки підвищити продуктивність роботи співробітників, але і дозволить дізнатися, який вигляд діяльності приносить бажаний результат і, звичайно ж, підвищити дохід компанії.

sales

Принцип роботи системи обліку робочого часу Yaware.TimeTracker

Сервіс встановлюється на комп'ютери менеджерів з продажу, а також інших співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати.

Yaware.TimeTracker запускається автоматично і моніторити діяльність персоналу протягом робочого часу, дозволяючи Вам контролювати їх роботу онлайн — в режимі реального часу.

Сервіс збирає наступну інформацію: у скільки співробітники починають і закінчують свій робочий день; скільки всього годин відпрацьовує кожен з них; скільки часу співробітники працюють за комп'ютером і скільки займають наради, переговори й зустрічі з клієнтами.

Готові звіти по кожному співробітнику / відділу компанії Ви отримаєте на свій email або можете аналізувати дані онлайн в своєму особистому кабінеті.

Почати користуватися Yaware.TimeTracker дуже просто

 • Зареєструйтеся
  Зареєструйтеся
 • Встановіть сервіс на комп'ютери співробітників, роботу яких Ви хочете контролювати
  Встановіть додаток на комп'ютери співробітників
 • Налаштуйте сервіс
  Налаштуйте системи для відділів / компаній
 • Аналізуйте готові дані
  Аналізуйте готові дані: графіки, звіти

Як налаштувати сервіс для контролю співробітників сфери продажів

Налаштуйте графік моніторингу

Робочий день Ваших співробітників починається в різний час? Для Yaware.TimeTracker це не проблема.

Налаштуйте індивідуальний графік моніторингу для кожного співробітника або відділу компанії з урахуванням робочого графіка:

 • для бухгалтера, секретаря, аккаунт-менеджерів та інших співробітників, що працюють за фіксованим графіком, вкажіть конкретний час моніторингу, наприклад, з 9.00 до 18.00;
 • для менеджерів з продажу, робочий день яких крім телефонних розмов полягає ще й зі зустрічей і нарад (які іноді припадають і на ранкові години), включіть цілодобовий моніторинг;
 • якщо Ви користуєтеся послугами віддалених співробітників, встановіть моніторинг їх роботи тільки в ті години, коли вони працюють над Вашим проектом.

З Yaware.TimeTracker Ви побачите, хто зі співробітників дотримується робочого графіка і відпрацьовує норму, а хто — систематично спізнюється і йде додому раніше, ніж треба.

налаштування моніторингу

Увімкніть функцію моніторингу офлайн активності

Ви побачите, з якої причини співробітники залишають своє робоче місце і наскільки продуктивно використовують цей час.

Так Ви дізнаєтеся, скільки робочого часу співробітники працюють за комп'ютером, а скільки — виконують інші завдання: працюють з документами, відповідають на телефонні дзвінки, ведуть переговори з клієнтами, відвідують наради або інші важливі заходи.

Звичайно ж, Ви будете в курсі всіх перерв, перекурів і чаювань.

Увімкніть скріншоти екрану

Ви хочете точно знати, чим зайняті співробітники в робочий час і наскільки раціонально використовують ресурси компанії? Yaware.TimeTracker Вам в цьому допоможе.

Скріншоти екрану покажуть, якими програмами / сайтами користуються співробітники, над чим конкретно працюють і наскільки продуктивно використовують час згідно зі своїми робочих обов'язками.

знімки екрану

Надайте співробітникам доступ до особистої статистики

Так Ваші співробітники зможуть самостійно аналізувати продуктивність своєї роботи, а значить — зможуть ретельніше планувати день і ефективніше використовувати робочий час.

А якщо Ваші співробітники працюють на погодинній основі, доступ до особистої статистики допоможе Вам уникнути конфліктів, пов'язаних з виплатою зарплат і зберегти лояльність персоналу до компанії.

Налаштуйте графік отримання звітів

З Yaware.TimeTracker Ви можете отримувати звіти про продуктивність роботи персоналу кожен день або раз в день / тиждень / місяць.

Вкажіть, як часто Ви хочете аналізувати дані про роботу співробітників. Можливо, звіти про продуктивність використання робочого часу менеджерів з продажу Ви хочете аналізувати кожен день, а бухгалтерів, наприклад, раз на місяць.

Вкажіть це в налаштуваннях Yaware.TimeTracker і аналізуйте дані в зручний для Вас час.

звіти на пошту

Контроль робочого часу співробітників сфери продажів: що Ви отримаєте, використовуючи сервіс

Автоматизуєте облік робочого часу

Вам не доведеться перевіряти рукописні звіти співробітників про виконану роботу. Не потрібно буде “на пальцях” рахувати, скільки годин відпрацював кожен з них і чим конкретно займався в робочий час.

Yaware.TimeTracker зробить це за Вас. Ви отримаєте повну картину робочого дня персоналу і дізнаєтеся, наскільки продуктивно співробітники використовують робочий час, коли знаходяться за комп'ютером і виконують іншу роботу.

Оцените реальную загруженность персонала

С функцией офлайн-активности Вы будете в курсе того, над выполнением каких задач работают сотрудники за компьютером и чем занимаются, когда отсутствуют на рабочем месте.

Вы узнаете, сколько времени занимают встречи с клиентами, сколько длятся телефонные переговоры и сколько времени сотрудники используют непродуктивно (обед, перерывы, чаепития и перекуры).

Оцените уровень квалификации сотрудников

Вы видите, что сотрудники одного отдела при равной загруженности и условиях труда показывают разный результат? Вполне возможно, что пока один менеджер по продажам ищет новых клиентов, предлагает им товары и услуги Вашей компании, другой — со всех сил пытается справиться с “непосильной” программой и вместо использования готовых шаблонов писем, 20 раз пишет одно и тоже.

Убедитесь, что Ваши сотрудники работают с теми ресурсами, которые нужны им для качественного выполнения обязанностей и они умеют ими пользоваться. Yaware.TimeTracker Вам в этом поможет. Сервис покажет, сколько времени уходит у разных сотрудников отдела на работу с нужными ими программами.

Мотивируете сотрудников

Узнайте, какой вид деятельности приносит Вашей компании наилучший результат. Возможно, менеджеру по продажам лучше провести 2 личных встречи с потенциальным клиентом, чем сделать 20 телефонных звонков и получить тот же результат при больших затратах времени, нервов и сил.

Ведь и Вы, и Ваши сотрудники нацелены на результат. Помогите им повысить личную эффективность, расскажите, на чем стоит сосредоточится, а какие действия не приносят желаемый эффект. Выиграете от этого не только Вы, но и ваша компания в целом.

Зареєструйтеся та почніть облік робочого часу вже зараз!

Спробуйте роботу сервісу в різних тарифних планах.

Дякуємо за реєстрацію

Виконується вхід до вашого профілю ...

loader

Якщо автоматичний вхід був невдалий, спробуйте увійти тут

Ваші ідеї / пропозиції

У Вас є ідеї, як зробити сервіс ще кориснішим для Вас? Напишіть нам. Давайте разом зробимо сервіс ще кращим!

Дякуємо, що ділитеся своїми ідеями і допомагаєте нам стати кращими!
Подивитися всі ідеї можна на порталі ідей

Напишіть коротко суть ідеї
 *
Вкажіть вашу електронну пошту
 *
Розпишіть ідею або пропозицію більш детально
 *
ajax-loader

Наш сайт доступний для вас такою мовою: українська

Бажаєте переключити мову сайту?

Так, перейти на українську