Оптимізація використання часу

Євгеній Кравченко, директор з продажу та розвитку «Electronoff»

Замовник

«ElectronOnOff»перспективна, динамічна компанія, з дня заснування (грудень 2011 року), що зарекомендувала себе як надійний постачальник радіоелектронних компонентів і обладнання в Україні. Сьогодні вона є міцним лідером ринку в сегменті e-commerce.

Євген Кравченко, директор з продажу та розвитку, розповів нам про досвід впровадження сервісу для обліку робочого часу Yaware.TimeTracker у своїй компанії.

Що спонукало вас до пошуку рішення для обліку робочого часу?

«В першу чергу — прагнення оптимально використовувати робочий час, як свій, так і своєї команди. Крім того, бажання досягти ще більшої дисциплінованості й зібраності співробітників, фокусуючись на реально важливі речі».

Чому Ви вибрали саме Yaware.TimeTracker?

«Банально шукав хороший баланс ціна-якість — знайшов. Репутація компанії «Yaware» на ринку, хороший сервіс з усім необхідним функціоналом, зручний і зрозумілий інтерфейс, простота установки, настройки, використання, якісне обслуговування персонального консультанта, наявність мобільного додатка — свій вибір я зробив без особливих сумнівів », – поділився Євген.

Як пройшло впровадження сервісу в колективі?

«Протестували Yaware.TimeTracker в прихованому режимі, через 2 тижні розповіли про сервіс команді. «Продали» ідею підвищення особистої ефективності, можливість закріпити навички тайм-менеджменту на практиці.

Впровадження пройшло добре, оскільки спочатку підбір і виховання команди відбувається на культивації понять «прозорості», «лояльності», «працьовитості», «розвитку». Наша команда готова до постійних поліпшень».

Співробітників яких відділів Ви моніторите?

«Моніторимо всіх співробітників, без винятку, від менеджерів складу до керівного складу», – розповів Євген.

Яких результатів Вам вдалося досягти?

«Користуємося не так давно, але вже помітили, що продуктивний робочий час співробітників не тільки збільшився, але і став реально більш продуктивним: ніяких сторонніх ресурсів в робочий час, менше перекурів, менше запізнень».

Register
Коментарі закриті.