Замовник

Компанія “АМИ” – системний інтегратор ІТ рішень, інсталятор систем безпеки і систем мікроклімату.

Пропонує послуги з проектування та створення інформаційної та інженерної інфраструктури, проводить навчання і сертифікацію фахівців в області ІТ-технологій.

Що спонукало вас до пошуку рішення для обліку робочого часу?

В'ячеслав Скрипник
В'ячеслав Скрипник – начальник служби ІТ

В'ячеслав Скрипник, начальник служби ІТ компанії “АМИ” розповів нам про причини впровадження та результати, яких вдалося досягти за Впровадження системи пройшло успішно. В цьому нам дуже допомогли добірки документів, особливо юридичного характеру, а так само інструкції по впровадженню і роботі з клієнтом і веб інтерфейсом.

З Yaware.TimeTracker ми ведемо облік робочого часу співробітників проектних депертаменту і відділів продажів “.

Яких результатів Вам вдалося досягти?

“Керівництво компанії одержало можливість бачити реальну завантаженість співробітників і оцінювати рівень продуктивності роботи кожного з них. Як результат, скоротилися втрати часу, в тому числі на розбирання робочих моментів.

Незаперечною перевагою впровадження системи стало поліпшення ставлення персоналу до роботи і підвищення лояльності до компанії.

Співробітники позбулися необхідності якимось чином підтверджувати свою роботу. Повна картина робочого дня тепер завжди під рукою, а доступ співробітників до особистої статистики забезпечує прозорість відносин між ними і керівництвом”.

Коментарі закриті.