інтеграція yaware

Відбувся реліз довгоочікуваної функції інтеграції Yaware.TimeTracker і Bitrix24. Тепер, ви можете краще контролювати, скільки часу ваша команда витрачає на завдання і проекти, і працювати ще більш продуктивно.

Для чого підключати Yaware до Bitrix24?

Синхронізація задач

Після інтеграції, в Yaware.TimeTracker з'являться всі поставлені завдання на працівника. З Bitrix24 додадуться назва, опис, статус, дата постановки і кінцевий термін. Співробітник зможе відстежувати час, напряму з Yaware. Пізніше, інформація з'явиться в Bitrix24 у вигляді коментаря під завданням.

Якщо працівник почне виконання в Bitrix24, статус завдання автоматично синхронізується в Yaware. Але найголовніше тут не в обліку часу, він є і в Bitrix24. А в тому, що тільки з Yaware ви зрозумієте, які ресурси використовував персонал.
yaware bitrix24

сповіщення в хром

Розуміння того, що працівник робив саме це завдання

Тепер, ви будете бачити, що конкретно робив користувач протягом часу, зазначеного в Bitrix24. У коментарі з тайм-трекера є кількість відпрацьованого часу, перелік документів, сайтів і програм. З цієї інформації, ви зрозумієте, чи стосуються ці дії завдання чи ні. При необхідності, зможете перевірити знімки екрану.

Сумарний облік робочого часу

Після, інтеграції в Yaware.TimeTracker з'явиться проект Bitrix24, а це означає, що ви будете бачите загальний час, витрачений на завдання в Bitrix24 в масштабах всієї компанії, відділу або конкретного працівника.

Ви також зможете порівняти час, відпрацьований над завданнями Bitrix24 і не в Bitrix24. Підрахувати, скільки співробітники виконували не тільки задачі, але і всі її підзадачі.

Використані ресурси

Під кожною задачею в Bitrix24 ви бачите:

 • Ресурс і час витрачений на нього. Наприклад: 09m 40s – http://docs.google.com
 • Назва додатку. Наприклад: Як налаштувати інтеграцію з Bitrix24? Google Документи Google Chrome (в нашому випадку це назва конкретного документа з Google Docs)

Облік офлайн активності

Yaware.TimeTracker рахує час, протягом якого не використовується мишка і клавіатура. Завдяки інтеграції, ви побачите, якщо працівник виконує завдання в Bitrix24, а насправді покинув робоче місце.

Як це працює?

Якщо ви ще не ведете облік робочого часу з Yaware.TimeTracker зареєструйтеся безкоштовно.

У всіх власників аккаунта Yaware.TimeTracker на тарифі «Підвищення продуктивності» з'явився розділ «Інтеграція» в проектах і завданнях. Там ви можете налаштувати інтеграцію і імпортувати задачі.

Скористайтеся докладною інструкцією: Як налаштувати інтеграцію з Bitrix24?

Якщо керівник все виконав правильно, то у своєму Yaware-агент кожен працівник буде бачити оновлений список завдань Bitrix24, які були йому призначені. Він може фіксувати час, ставити на паузу, закривати або відновлювати роботу над завданням, як в Yaware, так і в Bitrix24.

яваре агент

задачі в яваре

Часті питання

У Bitrix24 є облік часу по задачах, навіщо мені інтеграція з Yaware?

 • У Bitrix24:
  – немає інформації про додатки та сайти, використані для роботи;
  – ви не впевнені, що персонал виконував завдання стільки часу, скільки зазначив в Bitrix24;
  – відсутній облік часу, проведеного офлайн.
  Інтеграція потрібна для деталізації роботи в Bitrix24 і отримання докладної аналітики роботи компанії.

Якщо я оновлюю завдання в Bitrix24, що відбувається з тим же завданням в Yaware?

 • Інформація синхронізується і ви отримуєте push-повідомлення про зміни в задачі. Зверніть увагу, що у зворотному порядку з Yaware в Bitrix24 поки що інформація не синхронізується.

Якщо я буду відстежувати час в Bitrix24, він експортується в тайм-трекер?

 • Ні, тому, що Yaware формує статистику на підставі часу, витраченого на завдання, сайтів, програм і тд, а Bitrix24 не рахує нічого крім часу. Крім цього, сам блок обліку часу у Бітрікс24 не передбачає можливість передачі в нього даних зі зовнішніх систем. Тому, у нас недостатньо інформації, щоб дописати її у задачу в Yaware.

Чи може менеджер інтегрувати Yaware з Bitrix24?

 • Може, але інтегруються тільки ті користувачі, до яких менеджер має доступ.

Чому, коли я перевіряю стан інтеграції, мені видає якусь помилку?

 • Дуже важливо виконувати кроки в тій послідовності, в якій вони вказані в інструкції. Якщо ви спочатку встановили додаток, а потім виконували інші дії по інтеграції потрібно видалити додаток і встановити ще раз.

Виникли питання? Зверніться в службу підтримки Yaware contact@yaware.com або  +38 (044) 360 45 13.

Register

Ефективний облік часу за комп'ютером

Коментарі закриті.