Вже котрий рік в Києві проходить наймасштабніший та найкрутіший захід в Україні – iForum. Найкращі спікери, 7 напрямків, більш ніж 12 000 відвідувачів! І звичайно ж Yaware не могла пропустити таку подію.

Що було на iForum 2019?

Як і завжди, захід пройшов на найвищому рівні. Знамениті й вже улюблені спікери ділилися кейсами, проводили майстер-класи та розповідали історії з особистого досвіду.

Цього року iForum 2019 відвідав президент України Володимир Зеленський. На рівні з іншими спікерами, Володимир Олександрович розповідав про своє бачення України в майбутньому та про досвід інших країн. Виступав він на сцені “Майбутнє”, що вже само собою було символічно.

Особливо нас порадували зустрічі з багатьма знайомими: на заході можна було зустріти співробітників Бітрікс24, SendPulse, Binotel, Netpeak та інші “вершки” сучасного бізнесу.

Чим ми там займалися?

yaware на iforum 2019Цього року команда Yaware складалася з 7 чоловік. На iForum 2019 поїхали виконавчий директор, продакт-менеджери, аккаунт-менеджери і менеджери з продажів, був навіть наш маркетолог. Все для того, щоб максимально розгорнуто відповісти на питання як потенційних, так і вже повноцінних клієнтів. До речі, останніх зустріли дійсно багато. Наші клієнти з посмішкою підходили до стенду, ділилися кейсами, ідеями, розповідали, чим і як допомагає Yaware.TimeTracker в роботі, розпитували про нові можливості.

Та й взагалі публіка цікава. Спілкуватися з людьми було приємно, весело, багато хто відкрито цікавилися, не боялися ставити питання, легко йшли на діалог.

До речі, окрема подяка організаторам за безкоштовне печиво й каву для всіх учасників iForum 2019. Як то кажуть, дрібниця, а приємно =)

Register
Коментарі закриті.