yaware time tracker power bi

«Будь ласка, зробіть аналог «робочого столу», на який можна вивести звіти зі збереженими налаштуваннями. Тоді кожен зможе підігнати статистику під свою специфіку роботи і швидко відстежувати потрібну інформацію.»

— пише Наталія на порталі ідей Yaware

Христина запитує
«Чи можна об'єднати звіти по запізненнях, передчасному завершенні дня та перепрацюванні?»

Понад 3000 компаній використовують Yaware.TimeTracker. Вони представляють різні галузі, налічують десять і тисячу працівників, закривають різні потреби за допомогою сервісу. З огляду на різноманітність аудиторії, ми націлені покращувати користувальницький досвід кожної компанії.

Сьогодні розповімо про те, як клієнти можуть ще більше персоналізувати уявлення про те, що відбувається у бізнесі. Створювати кастомні дашборди, ділиться ними та комбінувати з даними з різних джерел.

Аналітична платформа від Microsoft

Power BI це набір програмних сервісів, які працюють разом і зображають дані у вигляді захопливих, візуальних дашбордів.

Ваші дані можуть бути електронною таблицею Excel, набором хмарних і локальних сховищ. Power BI дозволяє легко підключатися до джерел даних, візуалізувати й ділитися ними з ким завгодно.

«Ми розглянули кейс про можливість отримання даних Yaware в Power BI. Спілкування з нашими клієнтами показало, що ця система має найбільшу популярність серед них, і використовується для візуалізації інших бізнес-метрик і KPI. Тепер, наші клієнти зможуть отримати потрібні їм індивідуальні звіти, або навіть об'єднати наші дані з іншими даними працівників в зручному і звичному для них середовищі.»

— Дмитро Булгаков, Product manager компанії Yaware.

Об'єднання Power BI з Yaware, дозволяє клієнтам зображати дані так, як потрібно саме їм.

Вони можуть міксувати статистику з тайм-трекера з показниками з інших систем. Використовувати дані, як вихідні параметри для подальшої калькуляції, будувати такі таблиці і діаграми, які забажає душа бізнесмена.

Раніше користувач міг експортувати звіти з Yaware, наприклад в Excel. Обробляти їх і кожен раз заново створювати потрібні метрики. У Power BI потрібно один раз під'єднати дані, візуалізувати їх під свої потреби і далі переглядати аналітику по збережених налаштувань.

Після підключення даних Yaware до Power BI, користувачі зможуть:

  • створювати кастомні дашборди під свої потреби;
  • спільно використовувати дані з різних джерел;
  • робити обчислення всередині Power BI;
  • створювати комбіновані звіти, об'єднуючи дані з різних сервісів в одному місці;
  • надавати загальний і персональний доступи до дашборду.

Хочете зобразити статистику з тайм-трекера так, як ніхто не робив цього до вас?

Під'єднайте дані Yaware до Power BI та створюйте звіти під потреби своєї компанії.

Register

Відповісти

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *